Skoki spadochronowe – sprawdzony sposób na oryginalny prezent

skok w tandemie
skok w tandemie

Opublikowany: 05-11-2022

Skok ze spadochronem to atrakcja ciesząca się coraz większą popularnością – na oddanie skoku w przestworzach decydują się nie tylko amatorzy mocnych wrażeń, ale także osoby, którym zależy na pokonaniu własnych lęków i słabości.

Jak przygotować się do skoku ze spadochronem?

Warto pamiętać o tym, że skoki spadochronowe w tandemie z doświadczonym instruktorem nie wymagają specjalnego przygotowania – przed oddaniem skoku uczestnik odbywa krótkie szkolenie teoretyczne, podczas którego instruktor przybliża podstawowe zagadnienia techniczne związane ze skokiem, udziela również cennych wskazówek dotyczących zachowania przed skokiem, w jego trakcie i po wylądowaniu.

Osoby, dla których oddanie skoku stanowi duże wyzwanie powinny zdecydować się na systematyczne wykonywanie specjalnych ćwiczeń oddechowych – trening oddechowy pozwoli kontrolować stres oraz umożliwi skuteczne rozluźnienie ciała. Doskonałym wstępem dla skoku ze spadochronem okaże się także wizyta w tunelu aerodynamicznym – tunel aerodynamiczny stanie się najlepszym symulatorem warunków panujących podczas skoku.

Kto może zdecydować się na skok ze spadochronem?

Skoki spadochronowe to jeden z najpopularniejszych sportów ekstremalnych – na oddanie skoku z doświadczonym instruktorem decydują się między innymi osoby poszukujące mocniejszych wrażeń. Warto pamiętać o tym, że w przypadku osób poniżej 18 roku życia niezbędnym okaże się dostarczenie pisemnej zgody opiekunów.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że choroby takie jak epilepsja, łamliwość kości czy niewydolność układu krwionośnego uniemożliwiają oddanie skoku. Ze skoków spadochronowych muszą zrezygnować także osoby borykające się z chorobami kręgosłupa. Instruktor może odmówić pozwolenia na wykonanie skoku również osobom, których masa ciała przekracza 100 kilogramów.

Skok ze spadochronem – sprawdzony sposób na oryginalny prezent

Zakup vouchera na skok ze spadochronem to jeden z najlepszych sposobów na udany i oryginalny prezent – upominek w postaci skoku w tandemie z pewnością dostarczy obdarowanemu wielu niezapomnianych wrażeń.

Warto pamiętać o tym, że prezent w postaci skoku ze spadochronem sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet – ten rodzaj atrakcji okaże się między innymi doskonałym pomysłem na urozmaicenie wieczoru kawalerskiego. Skok ze spadochronem dostarczy solidnej dawki adrenaliny oraz pozwoli na stawienie czoła własnym słabościom.

Autor: artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz