Szczęście i endorfiny towarzyszące wygranej w kasynie internetowym

szczęście po wygranej w kasynie
szczęście po wygranej w kasynie

Opublikowany: 22-07-2019

Ostatnio aktualizowany: 03-05-2020

Czy zadawaliście sobie kiedyś pytanie, czym jest szczęście? Samo zjawisko jest bardzo trudne do zdefiniowana. W dużym uproszczeniu jest to wyrzut endorfin, czyli hormonów szczęścia, do mózgu, które powodują uczucie euforii. Bodźcami do wydzielenia się tych naturalnych antydepresantów są między innymi: śmiech, ćwiczenia fizyczne, orgazm, czekolada i inne afrodyzjaki. Jak to mówią, dla każdego coś miłego…

Mało który gracz kasynowy zdaje sobie sprawę z tego, jak niewiele dzieli go od szczęścia. Wystarczy, że wejdzie na stronę kasyna GameTwist logowanie i rozpocznie rozgrywkę w trybie demonstracyjnym lub za prawdziwe pieniądze. Serwisy hazardowe mogą być prawdziwymi kopalniami szczęścia. Mądrze zaplanowana rozgrywka może przynieść nam wiele pieniędzy, ale także niebywałe uczucie spełnienia i zadowolenia.

Dokładnie tak samo, jak w przypadku, kiedy sprostamy bardzo trudnemu zadaniu bądź po prostu coś nam się uda. Wtedy też pojawiają się endorfiny. Każdy z graczy kasyn internetowych doznał tego uczucia, trafiając jedną z rzadkich kombinacji na maszynie lub pokonując wszystkich przeciwników w pokerze. Serwisy tego typu mają nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o wywoływanie poczucia szczęścia.

Jak w najprostszy sposób pobudzić mózg do wytworzenia tego niezwykłego hormonu? Jeśli ktoś lubi hazard, to sytuacja jest dość prosta. Trzeba po prostu grać. Największym błędem graczy jest stawianie sobie założeń co do wygranych. Na przykład: „Muszę dzisiaj wygrać 100 zł.” Jeśli nie uda się spełnić wcześniej założonego celu, zaczyna pojawiać się stres i niezadowolenie, czyli emocje przeciwne do szczęścia. Należy wyznaczyć sobie konkretną, ale rozsądną kwotę, którą można przeznaczyć na zabawę w kasynie bez żadnych dodatkowych założeń. Osiągając małe cele, zaczyna się czerpać szczęście nie tylko z wygranych, ale i z samej rozgrywki.

Kasyna stosują bardzo dużo metod, jeśli chodzi o wywołanie u graczy poczucia euforii. Jedną z nich są ciekawe promocje i premie pieniężne. Przykładowo w serwisie GameTwist bonus code gracz dostaje praktycznie darmowe środki na zabawę za pieniądze. Już na samym starcie otrzymuje się mocnego „kopa” w postaci endorfin i środków na nieskrępowaną niczym zabawę, bo przecież nie używa się własnych pieniędzy.

Szczęścia można szukać na wiele sposobów. Gry GameTwist są podzielone na działy tak, aby każdy mógł je łatwo sortować według własnych preferencji. Zgodnie z zasadą, że człowiek pozytywnie nastawiony doświadcza w życiu jeszcze więcej szczęścia, wybór kasyna, które spełni osobiste wymagania gracza, odgrywa tutaj kluczową rolę. Endorfiny wpływają na ogólne samopoczucie człowieka, co z kolei prowadzi do kolejnych wyrzutów endorfin do organizmu. Mówiąc wprost, można bardzo łatwo wpaść w niekończący się krąg euforii. Może to brzmieć trochę nieprawdopodobnie, ale wystarczy spojrzeć na osoby, które są zawsze uśmiechnięte. Obserwując je, można stwierdzić, że w życiu wszystko im się udaje. Praktycznie zawsze jest to spowodowane ogólnym stopniem zadowolenia z życia. W ten sposób można dojść do konkluzji, że endorfiny odgrywają jedną z ważniejszych ról w organizmie człowieka.

Autor: artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.